Rozpis žien pre sezónu 2021/2022:

1. kolo

05.10.

21:00

Nové Mesto

-

ŠK Hamuliakovo

06.10.

19:00

Modra

-

ŠŠK Bílikova

06.10.

20:00

Retrošport

-

SE

07.10.

19:00

VK TAMI

-

VK GAB Senec

2. kolo

13.10.

20:00

ŠK Hamuliakovo

-

VK GAB Senec

12.10.

19:45

SE

-

VK TAMI

13.10.

19:45

ŠŠK Bílikova

-

Retrošport

12.10.

21:00

Nové Mesto

-

Modra

3. kolo

20.10.

19:00

Modra

-

ŠK Hamuliakovo

20.10.

20:00

Retrošport

-

Nové Mesto

21.10.

19:00

VK TAMI

-

ŠŠK Bílikova

20.10.

18:30

VK GAB Senec

-

SE

4. kolo

03.11.

20:00

ŠK Hamuliakovo

-

SE

03.11.

19:45

ŠŠK Bílikova

-

VK GAB Senec

02.11.

21:00

Nové Mesto

-

VK TAMI

03.11.

19:00

Modra

-

Retrošport

5. kolo

10.11.

20:00

Retrošport

-

ŠK Hamuliakovo

11.11.

19:00

VK TAMI

-

Modra

10.11.

18:30

VK GAB Senec

-

Nové Mesto

09.11.

19:45

SE

-

ŠŠK Bílikova

6. kolo

24.11.

20:00

ŠK Hamuliakovo

-

ŠŠK Bílikova

23.11.

21:00

Nové Mesto

-

SE

24.11.

19:00

Modra

-

VK GAB Senec

24.11.

20:00

Retrošport

-

VK TAMI

7. kolo

17.02.

19:00

VK TAMI

-

ŠK Hamuliakovo

16.02.

18:30

VK GAB Senec

-

Retrošport

15.02.

19:45

SE

-

Modra

31.01.

19:45

ŠŠK Bílikova

-

Nové Mesto

8. kolo

23.02.

20:00

ŠK Hamuliakovo

-

Nové Mesto

23.02.

19:45

ŠŠK Bílikova

-

Modra

22.02.

19:45

SE

-

Retrošport

23.02.

18:30

VK GAB Senec

-

VK TAMI

9. kolo

09.03.

18:30

VK GAB Senec

-

ŠK Hamuliakovo

10.03.

19:00

VK TAMI

-

SE

09.03.

20:00

Retrošport

-

ŠŠK Bílikova

09.03.

19:00

Modra

-

Nové Mesto

10. kolo

16.03.

20:00

ŠK Hamuliakovo

-

Modra

15.03.

21:00

Nové Mesto

-

Retrošport

16.03.

19:45

ŠŠK Bílikova

-

VK TAMI

15.03.

19:45

SE

-

VK GAB Senec

11. kolo

18.01.

19:45

SE

-

ŠK Hamuliakovo

19.01.

18:30

VK GAB Senec

-

ŠŠK Bílikova

20.01.

19:00

VK TAMI

-

Nové Mesto

19.01.

20:00

Retrošport

-

Modra

12. kolo

26.01.

20:00

ŠK Hamuliakovo

-

Retrošport

26.01.

19:00

Modra

-

VK TAMI

25.01.

21:00

Nové Mesto

-

VK GAB Senec

26.01.

19:45

ŠŠK Bílikova

-

SE

13. kolo

02.02.

19:45

ŠŠK Bílikova

-

ŠK Hamuliakovo

01.02.

19:45

SE

-

Nové Mesto

02.02.

18:30

VK GAB Senec

-

Modra

03.02.

19:00

VK TAMI

-

Retrošport

14. kolo

09.02.

20:00

ŠK Hamuliakovo

-

VK TAMI

09.02.

20:00

Retrošport

-

VK GAB Senec

09.02.

19:00

Modra

-

SE

08.02.

21:00

Nové Mesto

-

ŠŠK Bílikova

1. kolo playoff

20.04.

19:45

ŠŠK Bílikova

-

SE

20.04.

19:00

Modra

-

Retrošport

21.04.

19:00

VK TAMI

-

VK GAB Senec

19.04.

21:00

Nové Mesto

-

ŠK Hamuliakovo

2. kolo playoff

27.04.

19:45

ŠŠK Bílikova

-

Retrošport

26.04.

21:00

Nové Mesto

-

VK Tami

27.04.

19:00

Modra

-

SE

27.04.

18:30

VK GAB Senec

-

ŠK Hamuliakovo

3. kolo playoff

05.05.

17:00

ŠŠK Bílikova

-

Nové Mesto

03.05.

19:00

VK Tami

-

Retrošport

04.05.

19:00

Modra

-

VK GAB Senec

04.05.

20:00

ŠK Hamuliakovo

-

SE