Rozpis žien pre sezónu 2023/2024:

1. kolo

26.09.

20:00

ŠŠK Bílikova A

-

VIVUS

27.09.

19:00

Modra

-

VK Studienka

27.09.

19:00

VK GAB Senec

-

ŠŠK Bílikova B

27.09.

20:00

ŠK Hamuliakovo

-

Retrošport

2. kolo

02.10.

19:00

VK Studienka

-

VK GAB Senec

03.10.

20:00

ŠŠK Bílikova A

-

Modra

04.10.

19:15

VIVUS

-

Retrošport

04.10.

19:30

ŠŠK Bílikova B

-

ŠK Hamuliakovo

3. kolo

11.10.

19:00

Modra

-

VIVUS

11.10.

19:00

VK GAB Senec

-

ŠŠK Bílikova A

11.10.

20:00

ŠK Hamuliakovo

-

VK Studienka

11.10.

20:00

Retrošport

-

ŠŠK Bílikova B

4. kolo

17.10.

20:00

ŠŠK Bílikova A

-

ŠK Hamuliakovo

18.10.

19:00

VIVUS

-

ŠŠK Bílikova B

18.10.

19:00

Modra

-

VK GAB Senec

18.10.

20:00

Retrošport

-

VK Studienka

5. kolo

23.10.

19:00

VK Studienka

-

ŠŠK Bílikova B

25.10.

19:00

VK GAB Senec

-

VIVUS

25.10.

20:00

ŠK Hamuliakovo

-

Modra

25.10.

20:00

Retrošport

-

ŠŠK Bílikova A

6. kolo

08.11.

19:00

VIVUS

-

VK Studienka

08.11.

19:00

Modra

-

Retrošport

08.11.

19:00

VK GAB Senec

-

ŠK Hamuliakovo

08.11.

19:30

ŠŠK Bílikova B

-

ŠŠK Bílikova A

7. kolo

20.11.

19:00

VK Studienka

-

ŠŠK Bílikova A

22.11.

20:00

ŠK Hamuliakovo

-

VIVUS

22.11.

19:30

ŠŠK Bílikova B

-

Modra

22.11.

19:00

VK GAB Senec

-

Retrošport

8. kolo

27.11.

19:00

VK Studienka

-

Modra

29.11.

19:00

VIVUS

-

ŠŠK Bílikova A

29.11.

19:30

ŠŠK Bílikova B

-

VK GAB Senec

29.11.

20:00

Retrošport

-

ŠK Hamuliakovo

9. kolo

06.12.

20:00

Retrošport

-

VIVUS

06.12.

20:00

ŠK Hamuliakovo

-

ŠŠK Bílikova B

06.12.

19:00

VK GAB Senec

-

VK Studienka

06.12.

19:00

Modra

-

ŠŠK Bílikova A

10. kolo

11.12.

19:00

VK Studienka

-

ŠK Hamuliakovo

12.12.

20:00

ŠŠK Bílikova A

-

VK GAB Senec

13.12.

19:00

VIVUS

-

Modra

13.12.

19:30

ŠŠK Bílikova B

-

Retrošport

11. kolo

18.12.

19:00

VK Studienka

-

Retrošport

20.12.

19:30

ŠŠK Bílikova B

-

VIVUS

20.12.

20:00

ŠK Hamuliakovo

-

ŠŠK Bílikova A

20.12.

19:00

VK GAB Senec

-

Modra

12. kolo

09.01.

20:00

ŠŠK Bílikova A

-

Retrošport

10.01.

19:30

ŠŠK Bílikova B

-

VK Studienka

10.01.

19:00

VIVUS

-

VK GAB Senec

10.01.

19:00

Modra

-

ŠK Hamuliakovo

13. kolo

15.01.

19:00

VK Studienka

-

VIVUS

16.01.

20:00

ŠŠK Bílikova A

-

ŠŠK Bílikova B

17.01.

20:00

Retrošport

-

Modra

17.01.

20:00

ŠK Hamuliakovo

-

VK GAB Senec

14. kolo

23.01.

20:00

ŠŠK Bílikova A

-

VK Studienka

24.01.

20:00

Retrošport

-

VK GAB Senec

24.01.

19:00

VIVUS

-

ŠK Hamuliakovo

24.01.

19:00

Modra

-

ŠŠK Bílikova B

1. kolo playoff

12.02.

19:00

VK Studienka

-

VK GAB Senec

13.02.

19:45

ŠŠK Bílikova A

-

ŠŠK Bílikova B

14.02.

19:00

Modra

-

VIVUS

15.02.

20:00

ŠK Hamuliakovo

-

Retrošport

2. kolo playoff

20.02.

19:45

ŠŠK Bílikova B

-

ŠŠK Bílikova A

21.02.

19:00

VIVUS

-

Modra

21.02.

19:00

VK GAB Senec

-

VK Studienka

21.02.

20:00

Retrošport

-

ŠK Hamuliakovo