Rozpis žien pre sezónu 2019/2020:

1. kolo

18.09.

19:00

Modra

-

SE

18.09.

19:30

VK GAB Senec

-

Retrošport

18.09.

19:30

Hamuliakovo

-

Pezinok

2. kolo

25.09.

20:00

Retrošport

-

Hamuliakovo

29.10.

17:45

SE

-

VK GAB Senec

24.09.

20:30

Nové mesto

-

Modra

3. kolo

02.10.

19:30

VK GAB Senec

-

Nové mesto

02.10.

19:30

Hamuliakovo

-

SE

02.10.

19:30

Pezinok

-

Retrošport

4. kolo

08.10.

17:45

SE

-

Pezinok

08.10.

21:00

Nové mesto

-

Hamuliakovo

09.10.

19:00

Modra

-

VK GAB Senec

5. kolo

16.10.

19:30

Hamuliakovo

-

Modra

16.10.

19:30

Pezinok

-

Nové mesto

16.10.

20:00

Retrošport

-

SE

6. kolo

22.10.

21:00

Nové mesto

-

Retrošport

23.10.

19:00

Modra

-

Pezinok

23.10.

19:30

VK GAB Senec

-

Hamuliakovo

7. kolo

06.11.

19:30

Pezinok

-

VK GAB Senec

06.11.

20:00

Retrošport

-

Modra

05.11.

17:45

SE

-

Nové mesto

8. kolo

12.11.

17:45

SE

-

Modra

13.11.

20:00

Retrošport

-

VK GAB Senec

13.11.

19:30

Pezinok

-

Hamuliakovo

9. kolo

20.11.

19:30

Hamuliakovo

-

Retrošport

20.11.

19:30

VK GAB Senec

-

SE

20.11.

19:00

Modra

-

Nové mesto

10. kolo

26.11.

21:00

Nové mesto

-

VK GAB Senec

26.11.

17:45

SE

-

Hamuliakovo

27.11.

20:00

Retrošport

-

Pezinok

11. kolo

04.12.

19:30

Pezinok

-

SE

04.12.

19:30

Hamuliakovo

-

Nové mesto

04.12.

19:30

VK GAB Senec

-

Modra

12. kolo

11.12.

19:00

Modra

-

Hamuliakovo

10.12.

21:00

Nové mesto

-

Pezinok

10.12.

17:45

SE

-

Retrošport

13. kolo

18.12.

20:00

Retrošport

-

Nové mesto

18.12.

19:30

Pezinok

-

Modra

18.12.

19:30

Hamuliakovo

-

VK GAB Senec

14. kolo

15.01.

19:30

VK GAB Senec

-

Pezinok

15.01.

19:00

Modra

-

Retrošport

14.01.

21:00

Nové mesto

-

SE

1. kolo playoff

22.01.

19:30

Pezinok

-

Retrošport

22.01.

19:30

Hamuliakovo

-

VK GAB Senec

21.01.

17:45

SE

-

Modra

29.01.

20:00

Retrošport

-

Pezinok

29.01.

19:30

VK GAB Senec

-

Hamuliakovo

29.01.

19:00

Modra

-

SE

2. kolo playoff

26.02.

20:00

Retrošport

-

Nové mesto

26.02.

19:30

VK GAB Senec

-

Modra

25.02.

17:45

SE

-

Hamuliakovo

03.03.

21:00

Nové mesto

-

Retrošport

04.03.

19:00

Modra

-

VK GAB Senec

04.03.

19:30

Hamuliakovo

-

SE

3. kolo playoff

18.03.

19:30

VK GAB Senec

-

Nové mesto

18.03.

20:00

Retrošport

-

Modra

18.03.

19:30

Hamuliakovo

-

Pezinok

24.03.

21:00

Nové mesto

-

VK GAB Senec

25.03.

19:00

Modra

-

Retrošport

25.03.

19:30

Pezinok

-

Hamuliakovo